Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


2020 - podsumowanie wydarzeń projektu "Kierunek Kariera"

Data publikacji: 2021-01-01
Na białym tle fioletowy kwadrat z napisem: Kierunek Kariera

2020 rok był trudny, wymagający, obfitujący w zmiany. Mimo wszystko udało nam się zorganizować wiele ciekawych wydarzeń online. Powspominajmy trochę...

Wydarzenia w Kierunku Kariera

Projekt "Kierunek Kariera" to nie tylko doradztwo zawodowe i bony na szkolenia, ale również ciekawe spotkania dla liderów lokalnych i eksperckie wydarzenia dla specjalistów z zakresu szkoleń, edukacji i rynku pracy.

Z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia spotkań w tradycyjnej formie, wszystkie wydarzenia w projekcie "Kierunek Kariera" w 2020 roku odbywały się zdalnie. Zorganizowaliśmy szereg webinariów - dla liderów lokalnych i ekspertów zrzeszonych w Małopolskim Partnerstwie na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Nagrania tych spotkań udostępniamy w naszych grupach dyskusyjnych na Facebooku:

Lokalni liderzy

W 2020 roku liderzy lokalni mieli również okazję skorzystać ze zorganizowanego specjalnie z myślą o nich - Małopolskiego Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju "E-lider, e-sołtys, e-obywatel", podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020. Wszystkie wystąpienia z seminarium można nadal obejrzeć:

Jednak najważniejszym wydarzeniem seminarium było spotkanie online na żywo z Ewą Wachowicz, która opowiedziała uczestnikom o tym jak pozytywnie zaistnieć w internecie. Nagranie z live z Ewą Wachowicz dostępne jest TUTAJ.

Z seminarium powstały również trzy filmy podsumowujące całość wydarzenia:

Kolejnym ważnym dla liderów lokalnych wydarzeniem była Gala "Rozwiń swoją gminę", zorganizowana 9 grudnia. Gala stanowiła podsumowanie dwóch konkursów - "Edukacyjna Gmina Małopolski 2020" oraz konkursu o tytuł "Ambasadora Bilansu Kariery 2020", który skierowany był właśnie do liderów lokalnych. Nagranie z Gali można obejrzeć TUTAJ.

Małopolskie Partnerstwo na rzecz Kształcenia Ustawicznego

W ramach współpracy z instytucjami zrzeszonymi w Małopolskim Partnerstwie na rzecz Kształcenia Ustawicznego, poza wieloma webinariami, zorganizowaliśmy również XII konferencję "Małopolska otwarta na wiedzę", której tematem przewodnim były: "Wyzwania świata online".

Nagrania z wszystkich wystąpień oraz przebiegu panelu dyskusyjnego są dostępne:

To był naprawdę rok obfitujący w wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział. Do zobaczenia!