UWAGA! Nie zdążyłeś zamówić bonów w terminie? Masz szansę do końca maja!

2018-10-22

Tylko do końca maja 2019 r. klienci "Kierunku Kariera" mogą skorzystać z dodatkowej możliwości zamawianie bonów. Dotyczy to tych osób, którym wygasła ta możliwość, ponieważ nie zamówiły bonów w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Bilansu Kariery.

W projekcie "Kierunek Kariera" zrealizowano w ubiegłych latach wiele Bilansów Kariery, które nie zakończyły się zamówieniem bonów. Niekiedy nasi klienci nie zamówili bonów, gdyż w danym momencie nie znaleźli oferty szkoleń dla siebie, zdarza się również, że zwyczajnie zapomnieli to zrobić. Aktualnie oferta szkoleń, które można sfinansować z bonów szkoleniowych jest coraz szersza.

Informujemy, że dla tych z Państwa, którzy nie dokonali pierwszego zamówienia bonów szkoleniowych przed upływem 12 miesięcy od daty zakończenia usługi doradczej istnieje ponownie możliwość ich zamówienia.

Zamówienia na bony szkoleniowe mogą Państwo składać do 31 maja 2019 r. za pośrednictwem formularza zamawiania bonów (pakiet ogólny - bony w ramach projektu Kierunek Kariera).