Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Bilans Kariery

Data publikacji: 2018-04-10


 • KROK 1: Przyjdź na spotkanie z doradcą zawodowym

  Po zakwalifikowaniu się do projektu, zapraszamy na pierwsze spotkanie z doradcą zawodowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (mamy również Zespoły Zamiejscowe w Nowym Sączu i Tarnowie). Podczas spotkania doradca zawodowy poinformuje Cię o możliwościach, jakie dają projekty Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa oraz pomoże Ci określić Twoje cele w Bilansie Kariery. Na spotkanie z doradcą przygotuj aktualny dowód tożsamości. Warto też mieć przy sobie CV oraz certyfikaty, zaświadczenia ze szkoleń, które posiadasz.

  Uwaga!
  Od 6.04.2020 r. spotkania z doradcą zawodowym odbywały się tylko przez internet, przy użyciu komunikatora internetowego.

  Obecnie jest możliwy wybór spotkania w formie stacjonarnej (w naszej siedzibie w Krakowie, Nowym Sączy lub Tarnowie) albo w formie online, przez internet. Klient decyduje o tym podczas rejestracji do projektu, wybierając spotkanie z doradcą zawodowym spośród wolnych terminów.
  Jeżeli wybierzesz spotkanie online, po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje techniczne.

  Sprawdź nasz komunikat w tej sprawie.

  Jeśli masz sprecyzowane cele edukacyjno-zawodowe, czyli wiesz, jakich szkoleń potrzebujesz i faktycznie pomoże Ci to osiągnąć Twój cel zawodowy, doradca przeprowadzi z Tobą jedno spotkanie w formie podstawowego Bilansu Kariery. Jeśli natomiast, w opinii doradcy, Twoje cele edukacyjno-zawodowe nie są zbieżne z planami zawodowymi lub po prostu chcesz upewnić się jakie umiejętności i kompetencje posiadasz, doradca zaproponuje Ci pogłębioną formę Bilansu Kariery, która minimalnie obejmie 2 spotkania.

  Każde spotkanie z doradcą trwa od 60 do 90 minut.

 • KROK 2: Poznaj swoje możliwości

  Jeśli doradca zawodowy zalecił Ci pogłębioną formę Bilansu, podczas kilku kolejnych spotkań przeprowadzi z Tobą szereg rozmów i wspólnie:


  • określicie Twoje zainteresowania, umiejętności i mocne strony na rynku pracy;
  • prześledzicie Twoje doświadczenia edukacyjne i zawodowe;
  • ustalicie kierunek, w którym chcesz się rozwijać;
  • odkryjecie umiejętności, które powinieneś i chcesz doskonalić.


  Dzięki temu poznasz siebie i będziesz mógł lepiej określić swoje możliwości, to co chcesz robić w przyszłości, jak się kształcić czy jakie szkolenie wybrać. Dowiesz się, co stanowi Twoją przewagę na rynku pracy.


 • KROK 3: Odbierz Twój Bilans Kariery

  W efekcie usługi doradczej przygotujesz portfolio, czyli teczkę z Twoimi dotychczasowymi osiągnięciami oraz propozycją planu rozwoju Twoich umiejętności.


  Po zakończonym Bilansie Kariery, otrzymasz dokument z podsumowaniem Twoich kompetencji, który również znajdzie swoje miejsce w Twoim portfolio. W zależności od tego czy uczestniczyłeś w podstawowym czy pogłębionym Bilansie Kariery otrzymasz:


 • Usługę Bilansu Kariery świadczą:

  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
  e-mail:centrum.krakow@wup-krakow.pl
  tel.: 12 424 07 38

  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu
  e-mail:centrum.nowysacz@wup-krakow.pl
  tel.: 18 442 94 90

  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie
  e-mail:centrum.tarnow@wup-krakow.pl
  tel.: 14 626 99 40


 • Dowiedz się więcej o Bilansie Kariery

  Pobierz naszą ulotkę i zapoznaj się z informacją o Bilansie Kariery.
  Ulotka o Bilansie Kariery

  Zachęcamy do obejrzenia filmów instruktażowych - co dalej po usłudze Bilansu:

  Jak zrealizować bony
  Jak szukać szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych
  Jak zamówić bony szkolenioweAutor artykułu: Administrator
Ostatnia modyfikacja: Łukasz Dygoń