Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Bony last minute

Data publikacji: 2021-05-31
Czerwono-żółty kwadrat w ciepłych, letnich odcieniach, w środku spogląda na nas uśmiechnięta kobieta podpierająca podbródek dłońmi, pod spodem napis: Bony last minute.

W czerwcu uruchamiamy dodatkową szansę na zamówienie bonów, dla osób, którym upłynął termin na złożenie zamówienia.

Akcja potrwa od 1 do 30 czerwca 2021.
Jest to już ostatnia taka szansa dla osób, które spóźniły się z zamówieniem bonów po odbyciu spotkania z doradcą zawodowym w naszych projektach.

Kogo dotyczy ta możliwość?

Pamiętaj!

Możliwość ta  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami projektów "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa" i dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a usługę doradczą zakończyły już ponad 6 miesięcy temu lub w wyniku pierwszego zamówienia, nie zawarły jeszcze umowy na maksymalną liczbę bonów. W razie problemów z zamówieniem prosimy o kontakt na adres: kariera@wup-krakow.pl.

W projekcie "Kierunek Kariera" maksymalnie możesz zamówić 180 bonów i przeznaczyć je na szkolenia ogólne (np. kursy językowe, obsługę komputera, zarządzanie projektami oraz prawo jazdy kat. A, B).

W projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" maksymalnie możesz zamówić 337 bonów i przeznaczyć je na szkolenia i kursy zawodowe.

Co dalej?

Możesz wybrać tylko takie szkolenia jakie ustaliłeś w trakcie spotkania z doradcą zawodowym i masz wpisane w swoim Bilansie Kariery, który otrzymałeś po zakończeniu usługi doradztwa zawodowego.

Po zamówieniu bonów zostanie przygotowana dla Ciebie umowa o dofinansowanie szkolenia, dopiero po jej zawarciu i wpłacie wkładu własnego w wysokości 15% wartości zamawianych bonów, możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Szkolenia wybierasz w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, szukając tych przeznaczonych dla  projektu "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa". Informacja o tym znajduje się w opisie każdej usługi. Lista wszystkich firm realizujących szkolenia, za które możesz zapłacić naszymi bonami znajduje się również na naszej stronie. Jeżeli zapiszesz się na szkolenie zanim zawrzesz z WUP w Krakowie umowę o dofinansowanie szkolenia, nie będziesz mógł za nie zapłacić naszymi bonami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.


Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem naszych projektów, a chciałbyś również skorzystać z dofinansowania do szkoleń - wypełnij formularz rejestracji do projektu i umów się na spotkanie z doradcą zawodowym. Teraz spotkania odbywają się on-line!

Tutaj dowiesz się więcej o naszych projektach, w tym sprawdzisz jakie są warunki, aby móc przystąpić do projektu i otrzymać bony.