Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Dziś Małopolski Dzień Uczenia się - weź udział!

Data publikacji: 2020-06-08
Ilustracja artykułu

Już od wczoraj trwają obchody X Małopolskiego Dnia Uczenia się. W tym roku całość oferty dostępna jest online, a wydarzenia odbywają się pod wspólnym hasłem: "E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela". Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Testy, prezentacje, spotkania onlinem webinary i konsultacje - tegoroczna oferta MDU mimo niesprzyjających okoliczności jest naprawdę bogata. Organizatorzy przygotowali m.in. dla młodzieży – E-wizerunek a poszukiwanie pracy, dla zainteresowanych zbadaniem swojego poziomu kompetencji: Zmierz się – „Kompas kompetencji”, a dla wszystkich chętnych do podniesienia swojej wiedzy z zakresu rozwoju kompetencji, szczególnie w czasie szeroko pojętej zmiany: Kompetencje XXI wieku – jak je rozwijać?

Już dziś zainteresowani będą mogli wybrać się na wirtualną wycieczkę po Czorsztynie, skorzystać z Warsztatów projektowania biżuterii ekologicznej czy zagrać w Grę planszową z wiedzy o Zielonkach.

Ci, którzy chcieliby zastanowić się nad swoim życiem zawodowym będą mieli okazję porozmawiać online z doradcą zawodowym, a osoby pracujące, w wieku powyżej 25 roku życia, z maksymalnym wykształceniem do poziomu matury, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń z języków obcych, zachęcamy do udziału w wydarzeniu Kierunek Kariera – poznaj swoje możliwości, zyskaj dofinansowanie.

Pełny harmonogram Dnia dostępny jest na bit.ly/harmonogramMDU2020. Informacje dostępne są również na www.facebook.com/dzienuczenia. Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapraszamy!

Koordynatorem X Małopolskiego Dnia Uczenia się jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego.