Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Głosuj na nas w konkursie RegioStars!

Data publikacji: 2020-07-08
Ilustracja artykułu

Zachęcamy do głosowania na nasz projekt! „Kierunek Kariera”, który bierze udział konkursie REGIOSTARS 2020. Komisja Europejska ogłasza go co roku, aby prezentować dobre praktyki ze wszystkich europejskich regionów w zakresie realizacji projektów, współfinansowanych z funduszy unijnych. Premiowane są zwłaszcza te przedsięwzięcia, które mogą służyć jako inspiracja dla innych, dające się zaadaptować w różnych czę

„Kierunek Kariera” jest jednym z kandydatów do nagrody w kategorii „Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy”. 9 lipca jury wskaże po pięciu finalistów w każdej z pięciu kategorii. Będą oni walczyć o zwycięstwo w konkursie.

Dlaczego warto zagłosować na "Kierunek Kariera"? Do tej pory w projekcie prawie 23 tys. Małopolan skorzystało z Bilansu Kariery, specjalistycznej usługi doradztwa zawodowego, prawie 10 tys. osób podpisało umowy na bony szkoleniowe, a prawie 5 tys. – podniosło swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach za bony. Dzięki wsparciu „Kierunku Kariera” osoby pracujące, zwłaszcza te z niższymi kwalifikacjami, mają większe szanse na zmianę stanowiska lub awans w miejscu pracy oraz znalezienie bardziej satysfakcjonującego zatrudnienia.

Jak zagłosować na projekt? Wystarczy wejść na stronę https://regiostarsawards.eu/, wyszukać kategorię „Skills & Education for a digital Europe” i rozwinąć listę projektów. „Kierunek Kariera” będzie można poznać po logo. Potem trzeba kliknąć w serduszko w prawym górnym rogu.