Od 15 października rusza rekrutacja dla osób poniżej 25 roku życia

2018-10-10

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w naszym projekcie, w wieku poniżej 25 roku życia już od 15 października od godz. 10.00 będą miały możliwość zgłoszenia się do "Kierunku Kariera". Tym razem przewidzieliśmy 100 miejsc. Aby wejść do projektu trzeba oczywiście spełnić także pozostałe kryteria: pracować, mieć wykształcenie nie więcej niż średnie i być związanym z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy, nauki).

Każdy uczestnik rekrutacji dla osób poniżej 25 roku życia jest zobowiązany do udziału w spotkaniu wstępnym z doradcą zawodowym, warsztatach "Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje PORTFOLIO" (planowane terminy warsztatów można zobaczyć TUTAJ) oraz spotkaniu podsumowującym, podczas którego doradca zawodowy pomoże określić Państwa profil rozwojowy.

Zapraszamy zatem 15 października do rejestracji na naszej stronie przez formularz zgłoszeniowy do projektu. Podczas rejestracji zapiszą się Państwo na pierwsze spotkanie z doradcą zawodowym, na kolejne umówi Państwa doradca.

Zasady rekrutacji zamkniętej są dostępne tutaj.