Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Odmrażamy bony!

Data publikacji: 2020-04-28
Ilustracja artykułu

W czerwcu uruchamiamy dodatkową szansę na zamówienie bonów, dla osób, którym upłynął już termin na złożenie zamówienia.

Zgodnie z regulaminami naszych projektów bony na szkolenia można zamawiać tylko przez rok od spotkania z doradcą zawodowym.

Jeżeli zapomniałeś to zrobić i ten termin upłynął, w czerwcu będziesz miał okazję naprawić swój błąd. Tylko przez miesiąc, od 1 do 30 czerwca zostanie uruchomiona dodatkowa możliwość zamawiania bonów dla wszystkich spóźnialskich i zapominalskich :-)

Pamiętaj!

Akcja  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami naszych projektów - "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa" i dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a usługę doradczą zakończyły już ponad rok temu.

W projekcie "Kierunek Kariera" maksymalnie możesz zamówić 180 bonów i przeznaczyć je na szkolenia ogólne (np. kursy językowe, obsługę komputera, zarządzanie projektami oraz prawo jazdy kat. A, B lub C bez uprawnień na przewóz rzeczy).

W projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" maksymalnie możesz zamówić 337 bonów i przeznaczyć je na szkolenia i kursy zawodowe.

Możesz wybrać tylko takie szkolenia jakie ustaliłeś w trakcie spotkania z doradcą zawodowym i masz wpisane w swoim Bilansie Kariery, który otrzymałeś po zakończeniu usługi doradztwa zawodowego.

Po zamówieniu bonów zostanie przygotowana dla Ciebie umowa o dofinansowanie szkolenia, dopiero po jej zawarciu i wpłacie wkładu własnego w wysokości 15% wartości zamawianych bonów, możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Szkolenia wybierasz w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, szukając tych przeznaczonych dla  projektu "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa". Informacja o tym znajduje się w opisie każdej usługi. Jeżeli zapiszesz się na szkolenie zanim zawrzesz z WUP w Krakowie umowę o dofinansowanie szkolenia, nie będziesz mógł za nie zapłacić naszymi bonami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.


Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem naszych projektów, a chciałbyś również skorzystać z dofinansowania do szkoleń - wypełnij formularz rejestracji do projektu i umów się na spotkanie z doradcą zawodowym. Teraz spotkania odbywają się on-line!

Tutaj dowiesz się więcej o naszych projektach, w tym sprawdzisz jakie są warunki, aby móc przystąpić do projektu i otrzymać bony.