Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Ostatnia abolicja na bony

Data publikacji: 2021-09-13
Kobieta ubrana na żółto, w żółtych słuchawkach podekscytowana wskazuje na napis: Bony last minute.

W październiku uruchamiamy abolicję na zamawianie bonów, czyli dodatkową szansę na zamówienie bonów, dla osób, którym upłynął termin na złożenie zamówienia (pierwszego lub drugiego - uzupełniającego).


Akcja potrwa tylko miesiąc od 1 do 31 października 2021.


Jest to już ostatnia taka szansa dla osób, które nie wykorzystały w pełni szansy na zamówienie bonów po odbyciu spotkania z doradcą zawodowym w naszych projektach.


Kogo dotyczy ta możliwość?

Pamiętaj!

Możliwość ta  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami projektów "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa" i spełniają jeden z poniższych warunków:

 1. dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a w trakcie usługi doradczej wybrały obszary szkoleniowe w projekcie w którym chcą teraz zamówić bony,
  lub
 2. po pierwszym zamówieniu bonów nie zawarły umowy (nie podpisały przygotowanej umowy),
  lub
 3. w wyniku pierwszego zamówienia:
  1. zawarły umowę ale nie wpłaciły wkładu własnego i umowa została wygaszona lub
  2. zawarły umowę na niepełną pulę bonów i nie jest ona jeszcze zakończona lub nie zwróciły bonów i chcą teraz drugim zamówieniem domówić bony w ramach przysługującego w danym projekcie limitu bonów

   - pod warunkiem że nie upłynął jeszcze termin obowiązywania pierwszej umowy (dotyczy podpunktu a i b).


W projekcie "Kierunek Kariera" maksymalnie możesz zamówić 180 bonów i przeznaczyć je na szkolenia ogólne (np. kursy językowe, obsługę komputera, zarządzanie projektami oraz prawo jazdy kat. A, B).

W projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" maksymalnie możesz zamówić 337 bonów i przeznaczyć je na szkolenia i kursy zawodowe.


Co dalej?

Możesz wybrać tylko takie szkolenia jakie ustaliłeś w trakcie spotkania z doradcą zawodowym i masz wpisane w swoim Bilansie Kariery, który otrzymałeś po zakończeniu usługi doradztwa zawodowego.

Po zamówieniu bonów zostanie przygotowana dla Ciebie umowa o dofinansowanie szkolenia, dopiero po jej zawarciu i wpłacie wkładu własnego w wysokości 15% wartości zamawianych bonów, możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Szkolenia wybierasz w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, szukając tych przeznaczonych dla  projektu "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa". Informacja o tym znajduje się w opisie każdej usługi. Lista wszystkich firm realizujących szkolenia, za które możesz zapłacić naszymi bonami znajduje się również na naszej stronie. Jeżeli zapiszesz się na szkolenie zanim zawrzesz z WUP w Krakowie umowę o dofinansowanie szkolenia, nie będziesz mógł za nie zapłacić naszymi bonami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.


Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem naszych projektów, a chciałbyś również skorzystać z dofinansowania do szkoleń - wypełnij formularz rejestracji do projektu i umów się na spotkanie z doradcą zawodowym. Teraz spotkania odbywają się on-line!

Tutaj dowiesz się więcej o naszych projektach, w tym sprawdzisz jakie są warunki, aby móc przystąpić do projektu i otrzymać bony.

Od czerwca trwa również nabór w rekrutacji dla osób z wykształceniem wyższym - szczegóły tej rekrutacji tutaj.


Autor artykułu: Administrator