Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Ostatnia rekrutacja dla osób poniżej 25 roku życia - limit miejsc wyczerpany

2018-12-05

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w naszym projekcie, w wieku poniżej 25 roku życia  od 3 grudnia od godz. 10.00 miały możliwość zgłoszenia się do "Kierunku Kariera". Był to ostatni moment na zgłoszenie się w 2018 roku. Aby wejść do projektu trzeba oczywiście spełnić także pozostałe kryteria: pracować, mieć wykształcenie nie więcej niż średnie i być związanym z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy, nauki).

Każdy uczestnik rekrutacji dla osób poniżej 25 roku życia jest zobowiązany do udziału w spotkaniu wstępnym z doradcą zawodowym, warsztatach "Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje PORTFOLIO" (planowane terminy warsztatów można zobaczyć TUTAJ) oraz spotkaniu podsumowującym, podczas którego doradca zawodowy pomoże określić Państwa profil rozwojowy.

Zapraszamy zatem 3 grudnia do rejestracji na naszej stronie przez formularz zgłoszeniowy do projektu. Podczas rejestracji zapiszą się Państwo na pierwsze spotkanie z doradcą zawodowym, na kolejne umówi Państwa doradca.

Zasady rekrutacji zamkniętej są dostępne tutaj.

Przypominamy, że przystąpienie do projektu "Kierunek Kariera" umożliwia w dalszej kolejności skorzystanie również z oferty projektu "Kierunek Kariera Zawodowa".