Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Ostatnia rekrutacja osób poniżej 25 roku życia

2019-10-14

O godzinie 10.00 ruszy ostatnia w tym roku rekrutacja osób poniżej 25 roku życia w naszym projekcie. Zgłoszenie będzie możliwe jedynie przez formularz online dostępny na naszej stronie. Wyjątek stanowią osoby z niepełnosprawnościami.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie ww. rekrutacją spodziewamy się kłopotów technicznych i z góry prosimy wszystkich uczestników o wyrozumiałość i cierpliwość. Wszelkie problemy techniczne postaramy się rozwiązywać możliwie jak najszybciej oraz komunikować je na stronach: https://kierunek.pociagdokariery.pl oraz www.pociagdokariery.pl.

Z góry uprzedzamy, że osoby, które wezmą udział w rekrutacji na zasadach ogólnych (nie przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami) muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Prosimy nie przesyłać zgłoszeń mailowych, ani nie zgłaszać się osobiście - nie będzie to brane pod uwagę.

Osoby z niepełnosprawnościami, które chciałyby wziąć udział w tej rekrutacji zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. 

Szczegółowe zasady rekrutacji osób poniżej 25 roku życia dostępne są tutaj.