Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Ostatnia szansa na zamówienie bonów

Data publikacji: 2020-12-31
Na niebieskim tle biały napis: Nie przegap oraz biała ramka w umieszczonym wewnątrz zdjęciem młodej dziewczyny w żółtym swetrze i żółtej zimowej czapce naciągniętej na uszy

Dziś ostatni dzień na zamówienie bonów przez klientów, którzy nie zdążyli ich zamówić w terminie. W przypadku problemów z zamówieniem bonów przez nasz formularz na stronie prosimy o informację mailową na adres kariera@wup-krakow.pl najpóźniej dziś do 23:59. Tylko wówczas zamówienie będzie możliwe do realizacji.

Kogo dotyczy ta możliwość?

Pamiętaj!

Możliwość ta  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami naszych projektów - "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa" i dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a usługę doradczą zakończyły już ponad rok temu lub w pierwszym zamówieniu nie pobrały maksymalnej liczby bonów i upłynęło już 6 miesięcy od tego zamówienia.

W projekcie "Kierunek Kariera" maksymalnie możesz zamówić 180 bonów i przeznaczyć je na szkolenia ogólne (np. kursy językowe, obsługę komputera, zarządzanie projektami oraz prawo jazdy kat. A, B lub C bez uprawnień na przewóz rzeczy).

W projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" maksymalnie możesz zamówić 337 bonów i przeznaczyć je na szkolenia i kursy zawodowe.

Co dalej?

Możesz wybrać tylko takie szkolenia jakie ustaliłeś w trakcie spotkania z doradcą zawodowym i masz wpisane w swoim Bilansie Kariery, który otrzymałeś po zakończeniu usługi doradztwa zawodowego.


Po zamówieniu bonów zostanie przygotowana dla Ciebie umowa o dofinansowanie szkolenia, dopiero po jej zawarciu i wpłacie wkładu własnego w wysokości 15% wartości zamawianych bonów, możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Szkolenia wybierasz w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, szukając tych przeznaczonych dla  projektu "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa". Informacja o tym znajduje się w opisie każdej usługi. Jeżeli zapiszesz się na szkolenie zanim zawrzesz z WUP w Krakowie umowę o dofinansowanie szkolenia, nie będziesz mógł za nie zapłacić naszymi bonami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.


Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem naszych projektów, a chciałbyś również skorzystać z dofinansowania do szkoleń - wypełnij formularz rejestracji do projektu i umów się na spotkanie z doradcą zawodowym. Teraz spotkania odbywają się on-line!


Tutaj dowiesz się więcej o naszych projektach, w tym sprawdzisz jakie są warunki, aby móc przystąpić do projektu i otrzymać bony.