Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Powiadomienie w rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat

Data publikacji: 2021-06-14

Poniżej zamieszczamy treść powiadomienia mailowego, które otrzymują uczestnicy rekrutacji dla osób z wykształceniem wyższym, w wieku 25-49 lat, prowadzonej na podstawie regulaminu z 11.06.2021 . Powiadomienie to zawiera kluczowe informacje dla dokończenia pełnego przebiegu rekrutacji. Tylko osoby, które pobiorą zamieszczone w mailu pliki, uzupełnią w nich brakujące dane, podpiszą profilem zaufanym dokumenty i odeślą je na wskazany w e-mailu adres, do 14 dni od momentu rejestracji, zakwalifikują się do udziału w projekcie "Kierunek Kariera".

Przypominamy również, aby dokładnie sprawdzać swoją skrzynkę mailową (foldery: oferty, powiadomienia, spam) zanim napiszecie Państwo do nas o braku maila z naszego systemu. W większości zweryfikowanych przez nas przypadków okazuje się, że mail dotarł, ale był w innym folderze niż główna skrzynka odbiorcza. Można też wyszukiwać wiadomości na swojej poczcie po nazwie naszego maila automatycznie wysyłanego z systemu: powiadomienia@kierunek.pociagdokariery.pl.


Witaj!

Twoje zgłoszenie do projektu Kierunek Kariera zostało poprawnie przesłane. Już tylko parę kroków dzieli Cię od zostania Uczestnikiem projektu. Zakończysz etap rekrutacji przechodząc poniższą ścieżkę.

Poniżej przesyłamy linki do trzech plików w formacie PDF:

 1. uzupełniony przez Ciebie formularz zgłoszeniowy do projektu Kierunek Kariera z oświadczeniem Uczestnika projektu Kierunek Kariera
 2. oświadczenie Uczestnika projektu Kierunek Kariera zawierające dane dodatkowe do uzupełnienia
 3. regulamin projektu Kierunek Kariera.

Hasło do plików to sześć ostatnich cyfr Twojego numeru PESEL (w kolejności od 6 do 11 cyfry)  lub jeśli nie posiadasz numeru PESEL i podałaś nam swój numer paszportu to wówczas hasłem jest cały numer Twojego paszportu.

Dokumenty do pobrania:

(Tu zobaczysz link do formularza zgłoszeniowego)
(Tu zobaczysz link do oświadczenia)
Pobierz plik regulaminu

Postępuj według instrukcji:

 1. zapisz przesłane dokumenty na dysku,
 2. otwórz formularz zgłoszeniowy z oświadczeniem i sprawdź czy wszystkie dane są poprawne, zapoznaj się z treścią oświadczenia,
 3. otwórz plik regulaminu projektu Kierunek Kariera i zapoznaj się z jego treścią,
 4. otwórz i uzupełnij formularz oświadczenia Uczestnika projektu Kierunek Kariera z danymi dodatkowymi,
 5. zapisz uzupełniony formularz oświadczenia Uczestnika projektu Kierunek Kariera z danymi dodatkowymi (w tym celu należy otworzyć plik w przeglądarce Chrome, Edge lub Opera, uzupełnić właściwe odpowiedzi w formularzu, a następnie kliknąć Drukuj (skrót ctrl+p) i wybrać w opcjach druku „Zapisz jako PDF” (save to PDF). Więcej informacji tutaj,
 6. podpisz podpisem zaufanym formularz zgłoszeniowy z oświadczeniem, regulamin projektu Kierunek Kariera oraz oświadczenie Uczestnika projektu Kierunek Kariera z danymi dodatkowymi i odeślij wszystkie dokumenty w formacie PDF z adresu e-mail, który podałeś podczas rejestracji do projektu, na adres e-mail:  (tu podamy Ci właściwy adres),  masz na to 14 dni. W przeciwnym razie Twój formularz zgłoszeniowy zostanie usunięty z systemu.
  Dokumenty wysyłane na inny adres niż wskazany w naszym powiadomieniu  spowodują, że zgłoszenie nie zostanie przyjęte.


Informacje o dalszych krokach w projekcie:

Po zweryfikowaniu przesłanych dokumentów otrzymasz w ciągu kilku dni na maila link, który umożliwi Ci realizację pierwszego obowiązkowego etapu udziału w projekcie Kierunek Kariera - Bilansu Kompetencji Ogólnych. Jest to usługa doradztwa zawodowego, która obejmuje autoanalizę umiejętności ogólnych oraz określenie potrzeb w zakresie ścieżki rozwoju. Ostatnim elementem procesu będzie złożenie zamówienia na bony szkoleniowe. Na jego podstawie zostanie przygotowana umowa. Po jej podpisaniu i wpłacie wkładu własnego (max. 405 zł) będziesz mógł korzystać ze szkoleń oferowanych w Bazie Usług Rozwojowych, zgodnych z ustalonymi obszarami. Przez indywidualne konto w Bazie Usług Rozwojowych będziesz się zapisywał na wybrane szkolenia.

Jeśli masz pytania, pisz na adres e-mail: kariera@wup-krakow.pl lub dzwoń na numer 12 42 40 738.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, załóż konto w Bazie Usług Rozwojowych.

Zespół Projektu Kierunek KarieraAutor artykułu: Administrator