Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Rekrutacja dla osób z wykształceniem wyższym bez szkoleń zawodowych

Data publikacji: 2021-06-13
Banner - tło żółte na nim fioletowy napis z lewej strony: Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem, 25-49 lat. Z prawej młoda kobieta w okularach, ubrana w białą bluzkę w niebieskie paski. Wygląda na zamyśloną, podpiera ręką podbródek.

Z uwagi na coraz częściej pojawiające się pytania dotyczące udziału w projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" uczestników rekrutacji dla osób z wyższym w wieku 25-49 lat,  prowadzonej na podstawie regulaminu z 11.06.2021, poniżej rozwiewamy Państwa wątpliwości.

Rekrutacja, która rozpocznie się 14 czerwca o godzinie 10.00, dotyczy jedynie udziału w projekcie "Kierunek Kariera", a zatem doradztwa zawodowego oraz bonów na szkolenia ogólne - językowe, komputerowe, z zarządzania projektami oraz kursy prawa jazdy kat. A, B oraz B+E.

Jeśli chodzi o udział w szkoleniach zawodowych, decyzja zostanie podjęta pod koniec roku.

Na ten moment wiemy na pewno, że udział w szkoleniach zawodowych będą mogli wziąć tylko uczestnicy projektu "Kierunek Kariera". Zostaną oni poinformowani o warunkach, na jakich będą mogli wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa", kiedy tylko zostanie podjęta decyzja o tym, jakie będą kryteria udziału w szkoleniach zawodowych i ile osób będzie mogło z nich skorzystać. Przewidujemy, że liczba miejsc w projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" będzie zdecydowanie mniejsza niż dostępne w projekcie "Kierunek Kariera" 10.000 miejsc.