Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Rekrutacja dla osób z wykształceniem wyższym - co warto wiedzieć

Data publikacji: 2021-06-12
Banner - tło żółte na nim fioletowy napis z lewej strony: Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem, 25-49 lat. Z prawej uśmiechnięty mężczyzna w okularach, w kapeluszu i szaliku, ubrany w zielony sweter.

W poniedziałek punktualnie o 10.00 w projekcie "Kierunek Kariera" rusza rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem - pracujących, które ukończyły 25 i nie ukończyły 50 lat. Co warto wiedzieć o procesie rekrutacji?

Przede wszystkim zwracamy uwagę, że uzupełnienie formularza na stronie nie gwarantuje kwalifikacji do projektu, gdyż proces rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem przebiega nieco inaczej niż w przypadku pozostałych uczestników projektu.

W trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego, po podaniu adresu e-mail, uczestnik rekrutacji musi potwierdzić poprawność adresu przez kliknięcie w link, który otrzymuje z naszego systemu automatycznie. Dopiero potwierdzenie adresu e-mail umożliwia wprowadzenie pełnych danych uczestnika rekrutacji.

Wszystkie automatyczne wiadomości ze strony kierunek.pociagdokariery.pl są wysyłane z adresu powiadomienia@kierunek.pociagdokariery.pl i prosimy, aby wg tego adresu wyszukiwać przychodzące od nas maile. Niestety zdarza się, że wiadomości te trafiają nie do głównej skrzynki odbiorczej w poczcie elektronicznej, a znajdują się w różnego rodzaju folderach, w zależności od operatora: oferty, powiadomienia, spam itd. Dlatego uczulamy, aby bardzo dokładnie sprawdzać swoją skrzynkę e-mailową. W szczególności jest to niezwykle istotne po uzupełnieniu formularza rejestracji na stronie.

Po zakończeniu rejestracji przez stronę internetową, uczestnicy otrzymają kolejny e-mail z systemu kierunek.pociagdokariery.pl, w którym przekazane zostaną dokumenty, wymagające podpisania profilem zaufanym i odesłania na wskazany w e-mailu adres. Tylko osoby, które odeślą wszystkie wskazane dokumenty do 14 dni od momentu rejestracji, zakwalifikują się do udziału w projekcie "Kierunek Kariera".

Treść tego powiadomienia z kolejnymi krokami rekrutacji przeczytasz tutaj.