Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat

Data publikacji: 2021-06-14
Data modyfikacji: 2022-01-11
Banner - tło żółte na nim fioletowy napis na górze: Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem. Na dole, na różowym tle napis: 25-49 lat. W centralnym miejscu, kobieta i mężczyzna przeglądają coś na tablecie, są uśmiechnięci i ubrani w białe koszule , do tego mężczyzna - w czarną marynarkę, a kobieta w czarny sweter.

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

14 czerwca do 31 grudnia 2021, w projekcie "Kierunek Kariera" trwała rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem, które ukończyły 25 lat, a nie ukończyły 50 lat. Rekrutacja została zakończona. 
 

Kto mógł skorzystać z tej rekrutacji w 2021 roku?

Osoby, które łącznie spełniały poniższe kryteria:
 

 

  • Mają co najmniej 25 lat i nie ukończyły jeszcze 50. oraz mają wyższe wykształcenie;
  • Pracują: na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniają pracowników lub są rolnikiem ubezpieczonym w KRUS;
  • Są związane z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki).

Co istotne - rekrutacja ta nie była przeznaczona dla osób z niepełnosprawnościami, które zapraszamy do projektu "Kierunek Kariera" odrębną ścieżką, umożliwiającą również udział w projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa". Więcej informacji w jaki sposób do projektu może zgłosić się osoba z niepełnosprawnościami można znaleźć TUTAJ.


 

Z czego można było skorzystać?

  • Bilans Kompetencji Ogólnych – to usługa doradztwa zawodowego, przygotowana w formie e-learningowej z myślą o osobach z wyższym wykształceniem. Dzięki niej przeanalizujesz swoje cele zawodowe i świadomie zdecydujesz, na co chcesz przeznaczyć dofinansowanie – szkolenia, kursy, a może tylko egzamin?
  • Pogłębiony Bilans Kariery – to dodatkowa usługa doradcza, realizowana w formie spotkań online z doradcą zawodowym. Bilans pogłębiony polecamy szczególnie, jeśli chcesz dokonać głębszej analizy swojej ścieżki edukacyjno-zawodowej, lepiej poznać swój potencjał i możliwości jakimi dysponujesz, a także stworzyć swój indywidualny plan rozwoju.
  • Bony na szkolenia - w ramach projektu Kierunek Kariera można było otrzymać 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony można było przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, zarządzania projektami, a także prawo jazdy kategorii A, B, B+E.
  • Bony na egzamin - bonami można było również zapłacić za sam egzamin z zakresu kompetencji językowych, komputerowych i zarządzania projektami.


Zapoznaj się ze ścieżką udziału w projekcie "Kierunek Kariera"


 

Pobierz dokumenty:

 


 


  
Autor artykułu: Administrator
Ostatnia modyfikacja: Łukasz Dygoń