Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem - ścieżka udziału w projekcie "Kierunek Kariera"

Data publikacji: 2021-06-14
Data modyfikacji: 2022-01-11

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Co trzeba zrobić – krok po kroku (dotyczy rekrutacji prowadzonej w 2021 roku)

  1. Zanim przystąpisz do rekrutacji załóż profil zaufany i konto w Bazie Usług Rozwojowych. Ułatwi Ci to kolejne kroki w naszym projekcie.
  2. W dniach od 14.06-31.12.2021 na stronie https://kierunek.pociagdokariery.pl w zakładce „Zgłoś się”, wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, na którą po rejestracji otrzymasz e-mail z formularzem zgłoszeniowym z Twoimi odpowiedziami, plikiem informacji dodatkowych oraz regulaminem udziału w projekcie „Kierunek Kariera” i oświadczeniem. Zapoznaj się z treścią tego powiadomienia.
  4. Otwórz plik informacji dodatkowych, uzupełnij go i zapisz na swoim komputerze.
  5. Następnie podpisz formularz zgłoszeniowy, plik informacji dodatkowych oraz regulamin i oświadczenie przy pomocy profilu zaufanego.
  6. Odeślij podpisane dokumenty na adres mailowy wskazany w powiadomieniu z naszego systemu.
  7. Sprawdź skrzynkę mailową. W ciągu kilku dni otrzymasz e-mail z informacją potwierdzającą Twoją kwalifikację do projektu oraz link do platformy e-learningowej, na której zrealizujesz Bilans Kompetencji Ogólnych.
  8. W trakcie Bilansu Kompetencji Ogólnych, analizując posiadane kompetencje, zdecyduj na co chcesz przeznaczyć 180 bonów i określ czy jesteś zainteresowany Pogłębionym Bilansem Kariery.
  9. Podpisz otrzymaną mailem umowę na zakup bonów, zapłać za bony i zapisz się na szkolenie wybrane w Bazie Usług Rozwojowych na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl
  10. Prześlij nam informację jakie kwalifikacje zdobyłeś.Autor artykułu: Administrator
Ostatnia modyfikacja: Administrator .