Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Rusza rekrutacja do projektu KKZ dla osób z wyższym wykształceniem

Data publikacji: 2021-12-05
Kobieta krzyczy przez megafon rekrutacja, na dole grafiki napis start

W poniedziałek 6 grudnia, punktualnie o 10.00 w projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" rusza rekrutacja dla osób z wyższym wykształceniem - związanych z Małopolską, które ukończyły 25 i nie ukończyły 50 lat. O czym należy pamiętać w procesie rekrutacji?

1. Rekrutacja odbywa się on-line poprzez wypełnienie formularza zamówienia bonów na szkolenia zawodowe na naszej stronie (zakładka "Zamów bony" - pakiet bonów zawodowych).

Prosimy nie rozpoczynać wypełniania formularza zamawiania bonów przed godziną 10, ponieważ dopiero o tej godzinie zostanie zwolniona blokada na stronie. Przedwczesne wejście do formularza może skutkować wystąpieniem błędów na końcu zamówienia, które w konsekwencji spowodują konieczność wypełnienia formularza raz jeszcze od początku.

Przypominamy, że samo wypełnienie formularza zamówienia na stronie nie gwarantuje kwalifikacji do projektu. Po skutecznym złożeniu zamówienia następuje jego weryfikacja (w szczególności czy odbywasz/odbyłeś szkolenie z projektu Kierunek Kariera). O jej wynikach i dalszych krokach zostaniesz poinformowany mailowo. Może to potrwać kilka dni.


2.  Jeżeli jesteś PRZEDSIĘBIORCĄ w formularzu zamówienia trzeba załączyć dokumenty związane z pomocą de minimis.

Możesz te dokumenty przygotować sobie wcześniej. Pobierz oświadczenie de minimis oraz formularz pomocy de minimis.

Dokumentów tych na etapie zamówienia bonów nie drukujesz ani nie podpisujesz. Mają być tylko wypełnione i dołączone do zamówienia on-line.


3. Potwierdzeniem skutecznego złożenia zamówienia jest automatyczny mail wychodzący z naszego systemu.

Prosimy o cierpliwość, e-mail z potwierdzeniem zamówienia dociera z kilkuminutowym opóźnieniem. Wszystkie automatyczne wiadomości z naszej strony wysyłane są z adresu powiadomienia@kierunek.pociagdokariery.pl i prosimy, aby wg tego adresu wyszukiwać przychodzące od nas maile. 

Niestety zdarza się, że wiadomości te trafiają nie do głównej skrzynki odbiorczej w poczcie elektronicznej, a znajdują się w różnego rodzaju folderach, w zależności od operatora: oferty, powiadomienia, społeczności, spam itd. Dlatego zwracamy uwagę, aby bardzo dokładnie sprawdzać swoją skrzynkę e-mailową.


W przypadku wystąpienia problemów w trakcie zamawiania bonów należy na adres kariera@wup-krakow.pl przesłać informację razem ze zdjęciem/zrzutem ekranu z komunikatem o błędzie oraz datą i godziną wystąpienia problemu.


W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu na adres e-mail wskazany powyżej.
Wcześniej jednak zapoznaj się z instrukcją „Jak zrealizować bony” oraz Regulaminem udziału w projekcie KKZ dla osób z wyższym wykształceniem w wieku 25-50 lat – tam znajdziesz odpowiedzi na większość ewentualnych pytań!


Autor artykułu: Administrator