Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Samodzielna realizacja bilansu kariery na platformie e-learningowej - krok po kroku

Data publikacji: 2022-11-25

Samodzielna realizacja bilansu kariery na platformie e-learningowej - KROK PO KROKU

 1. Platforma e-learningowa umożliwia szybsze zrealizowanie bilansu kariery, który jest pierwszym i obowiązkowym elementem projektu Kierunek Kariera – bez konieczności oczekiwania na termin spotkania z doradcą.
  Od 28 listopada 2022 podczas rejestracji będziesz mieć do wyboru czy chcesz spotkać się z doradcą zawodowym w celu realizacji bilansu kariery, czy samodzielnie zrealizować go na platformie e-learningowej.
  Jeżeli masz już ustalony termin spotkania po 5 grudnia, 28 listopada dostaniesz od nas maila z propozycją samodzielnej realizacji bilansu kariery na platformie e-learningowej (dotyczy klientów zarejestrowanych przed 28.11.2022).
 2. Aby się zgłosić do tej ścieżki podpisz profilem zaufanym lub elektronicznym podpisem kwalifikowanym 2 dokumenty, które otrzymasz w mailu: (1) formularz zgłoszeniowy z oświadczeniem, oraz (2) oświadczenie Uczestnika projektu Kierunek Kariera z danymi dodatkowymi i odeślij je do nas na wskazany adres mailowy. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o profilu zaufanym, sprawdź komunikaty na stronie GOV.PL (link prowadzi do strony GOV.PL).
 3. Na odesłanie mailem prawidłowo wypełnionych i podpisanych dokumentów będziesz miał 7 dni od ich otrzymania. 
 4. W ciągu kilku dni po weryfikacji odesłanych dokumentów otrzymasz  link do platformy e-learningowej, na której będziesz mógł samodzielnie zrealizować bilans kariery. Jest to usługa doradztwa zawodowego, która obejmuje autoanalizę umiejętności oraz określenie potrzeb w zakresie Twojej ścieżki rozwoju edukacyjno-zawodowego. Ostatnim elementem procesu samodzielnego bilansu kariery na platformie e-learningowej będzie uszczegółowienie tematyki szkoleń, których realizacją jesteś zainteresowany i złożenie zamówienia na bony szkoleniowe – na szkolenia ogólne i/lub szkolenia zawodowe. Na zrealizowanie bilansu kariery wraz z zamówieniem bonów będziesz miał 7 dni od otrzymania linka do platformy e-learningowej.
 5. Na podstawie zamówienia bonów zostanie dla Ciebie przygotowana umowa na szkolenia ogólne i/lub druga umowa na szkolenia zawodowe. Umowy będą zawierane w miarę dostępnych środków (nie ma gwarancji otrzymania dofinansowania). Po podpisaniu umowy (umowy zawierane są w wersji papierowej) i wpłacie wkładu własnego będziesz mógł korzystać ze szkoleń oferowanych w Bazie Usług Rozwojowych, zgodnych z ustalonymi przez siebie obszarami szkoleń. Przez indywidualne konto w Bazie Usług Rozwojowych będziesz się zapisywał na wybrane szkolenia.

Pamiętaj!

 • Jeżeli zdecydujesz się na samodzielną realizację bilansu kariery usunięty zostanie Twój termin spotkania z doradcą zawodowym. Nie będzie możliwości jego przywrócenia.
 • Nie będzie możliwości zmiany wybranego szkolenia/usług, które wybrałeś dla siebie w trakcie doradztwa na platformie e-learningowej.
 • Jeżeli po otrzymaniu linka do platformy e-learningowej nie zalogujesz się na niej w ciągu 7 dni, będzie to oznaczało przerwanie procesu rekrutacji. W takiej sytuacji po 23 grudnia 2022 Twoje dane zostaną usunięte z systemu i będziesz mógł ponownie rejestrować się do projektu, ale będziesz cały proces rekrutacji przechodził od początku!
 • Pierwsze zalogowanie do platformy e-learningowej oznacza rozpoczęcie procesu doradczego. Jeżeli nie ukończysz go w ciągu 7 dni od otrzymania linka, będzie to oznaczać przerwanie doradztwa. W takiej sytuacji nie będziesz już mógł ani zamówić bonów, ani ponownie zarejestrować się do projektu!
 • Udział w ścieżce na platformie e-learningowej nie zwalnia Uczestnika projektu z obowiązków Uczestnika projektu, z którymi szczegółowo można zapoznać się w Regulaminach projektów oraz w instrukcji „Jak zrealizować bony”

Autor artykułu: Łukasz Dygoń