Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Ważne informacje dla uczestników rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat

Data publikacji: 2021-06-16
Młody mężczyzna w okularach, wskazuje napis na grafice: Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat

Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej udział w doradztwie zawodowym online.

Z uwagi na liczne błędy w danych w formularzach zgłoszeniowych ich weryfikacja zajmuje nam więcej czasu niż zakładaliśmy. Dokładamy wszelkich starań, aby trwała jak najkrócej, jednak  aktualnie informacja po weryfikacji może być przesłana do kilku dni od momentu rejestracji.

Dlatego bardzo prosimy o szczególną uważność przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego. Podane w nim dane są bardzo istotne i należy wypełniać go zgodnie ze stanem faktycznym. Ułatwi to weryfikację i przyspieszy jej czas.

Przypominamy również, aby dokładnie sprawdzać skrzynkę mailową (foldery: oferty, powiadomienia, spam) zanim napiszecie Państwo do nas o braku maila z naszego systemu. W większości zweryfikowanych przez nas przypadków okazuje się, że mail dotarł, ale był w innym folderze niż główna skrzynka odbiorcza. Można też wyszukiwać te wiadomości na swojej poczcie po nazwie naszego maila: powiadomienia@kierunek.pociagdokariery.pl.

Prosimy również, aby do czasu otrzymania bonów nie zapisywać się na szkolenie. Rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych jest niezbędna i optymalnie jeśli zarejstrujecie się tam Państwo jak najwcześniej. Jednak rejestracja ta nie jest równoznaczna z zapisem na szkolenie.