Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Zaczynamy ostatnią abolicję!

Data publikacji: 2021-10-01
Czerwono-żółty kwadrat w ciepłych, letnich odcieniach, w środku żółty prostokąt w ramce z napisem: Akcja abolicja.

Zgodnie z obietnicą dzisiaj, tj. 1 października, wystartowała ostatnia abolicja na zamawianie bonów!


Akcja potrwa od 1 do 31 października 2021.


Jest to już ostatnia taka szansa dla osób, którym upłynął termin na złożenie zamówienia (pierwszego lub wyjątkowo drugiego - uzupełniającego) w naszych projektach .


Kogo dotyczy ta możliwość?

Możliwość ta  dotyczy tylko osób, które są już uczestnikami projektów "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa" i spełniają jeden z poniższych warunków:

 1. dotychczas nie zamawiały jeszcze bonów, w jednym lub obydwu projektach, a w trakcie usługi doradczej wybrały obszary szkoleniowe w projekcie w którym chcą teraz zamówić bony,

  lub

 2. po pierwszym zamówieniu bonów nie zawarły umowy (nie podpisały przygotowanej umowy)

  lub
 3. w wyniku pierwszego zamówienia:
  1. zawarły umowę ale nie wpłaciły wkładu własnego i umowa została wygaszona lub
  2. zawarły umowę na niepełną pulę bonów i nie jest ona jeszcze zakończona lub nie zwróciły bonów i chcą teraz drugim zamówieniem domówić bony w ramach przysługującego w danym projekcie limitu bonów

- pod warunkiem że nie upłynął jeszcze termin obowiązywania pierwszej umowy (dotyczy podpunktu a i b).


UWAGA!

W projekcie "Kierunek Kariera" maksymalnie możesz zamówić 180 bonów i przeznaczyć je na szkolenia ogólne (np. kursy językowe, obsługę komputera, zarządzanie projektami oraz prawo jazdy kat. A, B).

W projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" maksymalnie możesz zamówić 337 bonów i przeznaczyć je na szkolenia i kursy zawodowe.

Abolicja dotyczy także osób z limitowanej rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem w wieku pomiędzy 25 a 49 lat, prowadzonej na podstawie odrębnego regulaminu z 11 czerwca 2021 (link prowadzi do pliku PDF z regulaminem KKW).

Pamiętaj!

Potwierdzeniem prawidłowego zamówienia bonów jest automatyczne powiadomienie z systemu, jakie otrzymasz na swój adres e-mail po złożeniu zamówienia.

Potwierdzenie to otrzymasz z naszego systemowego adresu: powiadomienia@kierunek.pociagdokariery.pl (jest to skrzynka typu no-replay, prosimy na nią nic nie wysyłać, te wiadomości i tak do nas nie docierają).  

Pamiętaj, aby sprawdzić różne foldery na swojej skrzynce mailowej, np. spam, oferty, powiadomienia, społeczności - nasze powiadomienia lubią wpadać szczególnie do folderu "Oferty". 

Jeżeli w formularzu zamawiania bonów podałeś inny adres e-mail, niż ten który posiadamy w systemie, dodatkowo zostaniesz poproszony o potwierdzenie poprawności nowego adresu e-mail. Link do weryfikacji nowego adresu otrzymasz na swoją skrzynkę mailową - brak potwierdzenia poprawności e-maila skutkuje anulowaniem zamówienia! 

W razie wystąpienia problemów z zamówieniem bonów prosimy o kontakt na adres: kariera@wup-krakow.pl.

Co dalej?

Możesz wybrać tylko takie szkolenia jakie ustaliłeś w trakcie spotkania z doradcą zawodowym i masz wpisane w swoim Bilansie Kariery, który otrzymałeś po zakończeniu usługi doradztwa zawodowego.

Po zamówieniu bonów zostanie przygotowana dla Ciebie umowa o dofinansowanie szkolenia, dopiero po jej zawarciu i wpłacie wkładu własnego w wysokości 15% wartości zamawianych bonów, możesz zapisać się na wybrane szkolenie. Szkolenia wybierasz w ogólnopolskiej Bazie Usług Rozwojowych, szukając tych przeznaczonych dla  projektu "Kierunek Kariera" lub "Kierunek Kariera Zawodowa". Informacja o tym znajduje się w opisie każdej usługi. Lista wszystkich firm realizujących szkolenia, za które możesz zapłacić naszymi bonami znajduje się również na naszej stronie. Jeżeli zapiszesz się na szkolenie zanim zawrzesz z WUP w Krakowie umowę o dofinansowanie szkolenia, nie będziesz mógł za nie zapłacić naszymi bonami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej instrukcji "Jak zrealizować bony" (link kieruje do pliku PDF z instrukcją). 

Nie zwlekaj!

W projekcie "Kierunek Kariera Zawodowa" powoli kończą się już środki na dofinansowanie szkoleń. 
Więcej na ten temat można przeczytać w odrębnym artykule (link prowadzi do artykułu poświęconego projektowi "Kierunek Kariera Zawodowa")


Autor artykułu: Administrator