Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Formularz zgłoszeniowy

Data publikacji: 2019-01-01
Data modyfikacji: 2023-08-16

Witaj! 
Jeśli chcesz skorzystać z usługi Bilansu Kariery w projekcie “Kierunek Kariera” dobrze trafiłeś. 
Przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić. 
 

Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską - czyli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki.

Jeżeli dodatkowo spełniasz następujące dwa kryteria: 
- masz skończone 50 lat, oraz
- jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników 
 

przejdź dalej i wypełnij nasz formularz online. 
 

UWAGA! 30 czerwca 2023 zakończyła się rekrutacja przez osoby poniżej 50 roku życia. 15 sierpnia zakończyła się możliwość składania zamówienia na bony. 
Od 16 sierpnia nadal do projektu mogą rejestrować się osoby 50+ na usługę doradztwa zawodowego (nie ma już możliwości składania zamówień na bony w celu uzyskania dofinansowania do szkoleń).

 

Wszystkie odpowiedzi udzielone w niniejszym formularzu zgłoszeniowym muszą być zgodne z prawdą. Uczestnik w trakcie spotkania z doradcą zawodowym potwierdza swoje dane osobowe. Za udzielenie nieprawdziwych informacji, w szczególności prowadzących do nieuprawnionego skorzystania z dofinansowania w projekcie, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.

Informujemy, że składając oświadczenia potwierdzające Twój stan faktyczny (pozwalający uznać udział w projekcie za kwalifikowalny oraz decydujący o spełnieniu wymagań określonych w projekcie) możesz zostać w przyszłości poproszony o przedstawienie na wniosek Instytucji kontrolującej dokumentów źródłowych potwierdzających treść oświadczenia (danych podanych w formularzu zgłoszeniowym). Brak dokumentu źródłowego potwierdzającego stan faktyczny zadeklarowany w niniejszym zgłoszeniu może skutkować stwierdzeniem nieprawidłowości i koniecznością zwrotu przyznanych środków.
 

Jeśli nie pracujesz, ale masz skończone 50 lat i nie ukończyłeś 65 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza oraz masz związek z Małopolską skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń. 
 

Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami: 
Ewa Półchłopek
tel. 12 619 84 09 
e-mail: bon@wup-krakow.pl

 

Obecnie spotkania z doradcą zawodowym odbywają się w formie stacjonarnej (bezpośrednie spotkania) w naszych siedzibach w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu albo przez internet, przy użyciu komunikatora internetowego.
Wolne terminy na wybraną lokalizację można filtrować w okienku "Szukaj wg miejsca spotkania". Jeżeli wybrałeś spotkanie w formie zdalnej (przez internet) po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje techniczne do połączenia on-line.
Sprawdź instrukcję jak szukać wolne terminy do doradcy.

 

 

 

Dalej

 


Autor artykułu: Administrator
Ostatnia modyfikacja: Łukasz Dygoń