Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Formularz zgłoszeniowy

Data publikacji: 2019-01-01
Data modyfikacji: 2021-06-14

Witaj!
Jeśli chcesz skorzystać z Bilansu Kariery i bonów na szkolenia, dobrze trafiłeś.
Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a będziesz mógł wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa". Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską - jeśli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki, przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić.

UWAGA! Rekrutacja dla osób poniżej 25 lat w projekcie Kierunek Kariera nie jest prowadzona. Uruchomiony został analogiczny projekt dla młodych, pracujących, z niskimi dochodami, więcej szczegółów na stronie www.pociagdokariery.

Jeśli masz skończone 25 lat, a nie ukończyłeś 65 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń.
Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami:
Ewa Półchłopek
tel. 12 619 84 09
e-mail: bon@wup-krakow.pl

UWAGA! Osoby z niepełnosprawnościami z wyższym wykształceniem poniżej 50 r.ż. proszę nie rejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy, tylko dzwonić na powyższy numer lub pisać na maila, ponieważ przechodząc przez formularz nie będą Państwo mogli korzystać ze szkoleń zawodowych.

Jeśli nie jesteś osobą z niepełnosprawnościami i spełniasz następujące kryteria:
- masz skończone 25 lat, oraz
- jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników
(od 14 czerwca do 31 grudnia 2021 lub wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc prowadzona jest rekrutacja bez względu na posiadane wykształcenie, więcej szczegółów tutaj). 

przejdź dalej i wypełnij nasz formularz online.


Wszystkie odpowiedzi udzielone w niniejszym formularzu zgłoszeniowym muszą być zgodne z prawdą. Uczestnik w trakcie spotkania z doradcą zawodowym potwierdza swoje dane osobowe. Za udzielenie nieprawdziwych informacji, w szczególności prowadzących do nieuprawnionego skorzystania z dofinansowania w projekcie, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.


Uwaga!
Od 6.04.2020 r. aż do odwołania spotkania z doradcą zawodowym odbywają się tylko przez internet, przy użyciu komunikatora internetowego.
Po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.


Sprawdź instrukcję jak szukać wolnych terminów do doradcy.