Formularz zgłoszeniowy

2019-10-17

Witaj!
Jeśli chcesz skorzystać z Bilansu Kariery i bonów na szkolenia, dobrze trafiłeś.
Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a będziesz mógł wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa". Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską - jeśli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki, przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić.

Jeśli masz ukończone 18 lat, a nie ukończyłeś 25 lat najbliższa rekrutacja dla Ciebie odbędzie się 14 października 2019 roku. Więcej informacji na ten temat uzyskasz w Zasadach rekrutacji dla osób poniżej 25 roku życia.

Jeśli masz skończone 25 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń.
Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami:
Edyta Burnatowska-Buziewicz
tel. 12 619 84 25
e-mail: bon@wup-krakow.pl


Jeśli nie jesteś osobą z niepełnosprawnościami i spełniasz następujące kryteria:
- masz skończone 50 lat i jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników LUB
- masz skończone 25 lat, a nie masz jeszcze 50, masz wykształcenie nie wyższe niż ukończone liceum lub technikum (maksymalnie do poziomu zdanej matury), jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników
przejdź dalej i wypełnij nasz formularz online.