Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Formularz zgłoszeniowy

Data publikacji: 2019-01-01
Data modyfikacji: 2022-11-28

Witaj! 
Jeśli chcesz skorzystać z Bilansu Kariery i bonów na szkolenia, dobrze trafiłeś. 
Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a będziesz mógł wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa". Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską - jeśli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki, przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić. 
 

Jeżeli dodatkowo spełniasz następujące dwa kryteria: 
- masz skończone 25 lat, oraz
- jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników 
 

przejdź dalej i wypełnij nasz formularz online. 
 

Wszystkie odpowiedzi udzielone w niniejszym formularzu zgłoszeniowym muszą być zgodne z prawdą. Uczestnik w trakcie spotkania z doradcą zawodowym potwierdza swoje dane osobowe. Za udzielenie nieprawdziwych informacji, w szczególności prowadzących do nieuprawnionego skorzystania z dofinansowania w projekcie, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.

Informujemy, że składając oświadczenia potwierdzające Twój stan faktyczny (pozwalający uznać udział w projekcie za kwalifikowalny oraz decydujący o spełnieniu wymagań określonych w projekcie) możesz zostać w przyszłości poproszony o przedstawienie na wniosek Instytucji kontrolującej dokumentów źródłowych potwierdzających treść oświadczenia (danych podanych w formularzu zgłoszeniowym). Brak dokumentu źródłowego potwierdzającego stan faktyczny zadeklarowany w niniejszym zgłoszeniu może skutkować stwierdzeniem nieprawidłowości i koniecznością zwrotu przyznanych środków.
 

Jeśli nie pracujesz, ale masz skończone 25 lat i nie ukończyłeś 65 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń. 
 

Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami: 
Ewa Półchłopek
tel. 12 619 84 09 
e-mail: bon@wup-krakow.pl

 

Obecnie spotkania z doradcą zawodowym odbywają się w formie stacjonarnej (bezpośrednie spotkania) w naszych siedzibach w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu albo przez internet, przy użyciu komunikatora internetowego.
Wolne terminy na wybraną lokalizację można filtrować w okienku "Szukaj wg miejsca spotkania". Jeżeli wybrałeś spotkanie w formie zdalnej (przez internet) po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje techniczne do połączenia on-line.
Sprawdź instrukcję jak szukać wolne terminy do doradcy.

Czy wiesz, że od 28 listopada 2022 możesz także samodzielnie zrealizować Bilans Kariery na platformie e-learningowej? W takim przypadku nie musisz czekać na spotkanie z doradcą zawodowym. Decydujesz o tym na końcu wypełniania formularza zgłoszeniowego. Z możliwości tej mogą skorzystać tylko osoby, które już są zdecydowane na określone szkolenia/usługi i nie potrzebują spotkania z doradcą zawodowym, w celu uzyskania pomocy w ukierunkowaniu swojego rozwoju edukacyjno-zawodowego oraz w wyborze szkoleń. Ścieżka ta jest przeznaczona dla osób, które czują się pewnie w obsłudze narzędzi informatycznych, ponieważ cały proces będzie realizowany samodzielnie na platformie online. UWAGA! Do podpisania dokumentów rekrutacyjnych konieczne będzie posiadanie profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Przeczytaj nasz komunikat w tej sprawie, aby zdecydować czy jest to ścieżka odpowiednia dla Ciebie.

 

 

Dalej

 


Autor artykułu: Administrator
Ostatnia modyfikacja: Łukasz Dygoń