Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Formularz zgłoszeniowy

Data publikacji: 2019-01-01
Data modyfikacji: 2022-04-01

Witaj!
Jeśli chcesz skorzystać z Bilansu Kariery i bonów na szkolenia, dobrze trafiłeś.
Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a będziesz mógł wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa". Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską - jeśli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki, przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić.


Jeżeli dodatkowo spełniasz następujące dwa kryteria:
- masz skończone 50 lat, oraz
- jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników


przejdź dalej i wypełnij nasz formularz online.


Wszystkie odpowiedzi udzielone w niniejszym formularzu zgłoszeniowym muszą być zgodne z prawdą. Uczestnik w trakcie spotkania z doradcą zawodowym potwierdza swoje dane osobowe. Za udzielenie nieprawdziwych informacji, w szczególności prowadzących do nieuprawnionego skorzystania z dofinansowania w projekcie, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.


Jeśli nie spełniasz powyższych dwóch warunków dodatkowych ale masz skończone 25 lat, a nie ukończyłeś 65 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń.

Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami:
Ewa Półchłopek
tel. 12 619 84 09
e-mail: bon@wup-krakow.pl


Uwaga!

Od 1 kwietnia 2022 r. rekrutacja do projektu "Kierunek Kariera" dla osób poniżej 50 roku życia została zawieszona (nie dotyczy osób z niepełnosprawnościami).


Od 6 kwietnia 2020 r. aż do odwołania spotkania z doradcą zawodowym odbywają się przez internet, przy użyciu komunikatora internetowego.
Po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.


Sprawdź instrukcję jak szukać wolne terminy do doradcy.Autor artykułu: Administrator
Ostatnia modyfikacja: Łukasz Dygoń