Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Formularz zgłoszeniowy

2021-04-22

Witaj!
Jeśli chcesz skorzystać z Bilansu Kariery i bonów na szkolenia, dobrze trafiłeś.
Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a będziesz mógł wziąć udział w projekcie "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa". Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską - jeśli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki, przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić.

UWAGA! Rekrutacja dla osób poniżej 25 lat obecnie nie jest prowadzona. Trwają jednak prace nad uruchomieniem nowego projektu z dofinansowaniem szkoleń dla osób młodych.

Jeśli masz skończone 25 lat, a nie ukończyłeś 65 lat, jesteś osobą z niepełnosprawnościami i masz dokument, który to potwierdza skontaktuj się z naszym rzecznikiem osób z niepełnosprawnościami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń.
Kontakt do rzecznika osób z niepełnosprawnościami:
Marek Górka
tel. 12 619 84 93 lub 511 762 466
e-mail: bon@wup-krakow.pl

Jeśli nie jesteś osobą z niepełnosprawnościami i spełniasz następujące kryteria:
- masz skończone 50 lat i jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników LUB
- masz skończone 25 lat, a nie masz jeszcze 50, masz wykształcenie nie wyższe niż ukończone liceum lub technikum (maksymalnie do poziomu zdanej matury), jesteś zatrudniony lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników
przejdź dalej i wypełnij nasz formularz online.


Wszystkie odpowiedzi udzielone w niniejszym formularzu zgłoszeniowym muszą być zgodne z prawdą. Uczestnik w trakcie spotkania z doradcą zawodowym potwierdza swoje dane osobowe. Za udzielenie nieprawdziwych informacji, w szczególności prowadzących do nieuprawnionego skorzystania z dofinansowania w projekcie, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.


Uwaga!
Od 6.04.2020 r. aż do odwołania spotkania z doradcą zawodowym odbywają się tylko przez internet, przy użyciu komunikatora internetowego.
Po rejestracji Twój doradca zawodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie wyśle wiadomość e-mail, w której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.


Sprawdź nasz komunikat w tej sprawie.